OFERTA

Projektant

Jesteśmy liderem branży oświetleniowej, gotowi do współpracy z pasjonatami designu, takimi jak WY! Nasza firma z ogromnym zapałem podejmuje się wyzwań związanych z tworzeniem opraw oświetleniowych, dostosowując się zarówno do Państwa kreatywnych wizji, jak i gotowych projektów, szkiców czy innych założeń.

Nasza oferta lamp dla projektantów obejmuje:

1.

Wsparcie
Projektowe

Jesteśmy gotowi wesprzeć Was w procesie projektowania proponując rozwiązania dostosowane do Waszych pomysłów i inspiracji. Wyślijcie projekt a my prześlemy wycenę, informacje dotyczące procesu tworzenia oraz wszelkie uwagi.

2.

BIURO PROJEKTOWE
A KLIENT

Wszelkie formalności dotyczące ceny projektowanego oświetlenia uzgadniamy z Wami. Faktury, rozliczenia, uwzględniona marża realizowane są według Waszego życzenia. Po uzgodnieniu formalności na Wasze życzenie możemy podjąć kontakt z klientem w celu wykonania opraw oświetleniowych, terminu oraz dostawy.

3.

Próbki
i Prototypy

Zawsze wysyłamy bezpłatne próbki tkanin i podkładów a także spotykamy się online lub przy kawie w celu omówienia szczegółów. Pracujemy na najwyższej jakości ,profesjonalnych tworzywach z atestami i komponentach z certyfikatami. Oprawy wykonywane są od początku do końca w naszej firmie. Często wykorzystujemy Wasze tkaniny i łączymy je z naszymi podkładami trudnopalnymi, które są w różnych kolorach, mają zróżnicowaną przepuszczalność światła i strukturę.

4.

Elastyczność
w Realizacji
Zamówień

Niezależnie od skali zamówienia, nasza firma jest przygotowana do współpracy na różnych poziomach. Realizujemy nawet pojedyncze zamówienia, dbając o to, aby każdy projekt był traktowany indywidualnie i z najwyższą starannością.

5.

Innowacyjne
Materiały
i Technologie

Nasza firma śledzi najnowsze trendy oraz wykorzystuje innowacyjne materiały i technologie, aby dostarczyć Wam oświetlenie, które nie tylko spełnia funkcje praktyczne, ale także wyróżnia się estetyką i nowoczesnością.

Ostatnie realizacje

Wspólnie twórzmy oświetlenie, które odbija Waszą wyjątkową wizję! Zapraszamy do dynamicznej współpracy, gdzie Wasze koncepcje i pomysły stają się rzeczywistością. Jesteśmy gotowi na dialog, aby dostarczyć Wam oświetlenie, które spełni oczekiwania Waszych klientów.

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy i rozpocząć tworzenie unikalnych opraw oświetleniowych, które będą odzwierciedlać Waszą kreatywność i pasję.

Natalia Kłysiewicz

Natalia Kłysiewicz / CEO Abastyle

Wypełnij krótki formularz. Czekamy na kontakt OD CIEBIE.