OFERTA

Hotel, Gastronomia

Chcielibyśmy zaproponować nasze usługi w zakresie wyceny zapytań lub projektów oświetleniowych w Państwa obiekcie. Możemy stworzyć całe rodziny lamp wg projektu. Lampa podłogowa, lampa biurkowa, kinkiety, lampy na stoliki nocne, wiszące lampy sufitowe.

Nasza oferta lamp dla hoteli / gastronomii obejmuje:

1.

Wycena
zapytań
i projektów

Wyślij do nas zapytanie. Określ wymiary lamp lub przedstaw opis, szkic, projekt, wizualizacje, zdjęcie wizję lub po prostu napisz co potrzebujesz. W odpowiedzi uzyskasz kosztorys, termin realizacji oraz informacje o transporcie oświetlenia do twojego obiektu.

2.

Dobór
Komponentów
Lamp

Nasz zespół specjalistów pomoże w doborze odpowiednich komponentów lamp, by stworzyć oświetlenie idealnie dopasowane do charakteru Państwa przestrzeni.

3.

Bogaty
Wybór
WZORÓW

Oferujemy ponad 1000 wzorów podkładów trudnopalnych na abażury, co pozwoli na pełną swobodę w kreowaniu wyjątkowego designu. Posiadamy w ofercie podkłady z atestami oraz certyfikatami niezbędnymi do uzyskania odbioru, spełniających wymagania określone w przepisach prawnych w przestrzeniach użytku publicznego. Otrzymasz bezpłatne próbki podkładów trudnopalnych lub/i komponentów, jeżeli zdecydujesz się na lampy z abażurami.

4.

WycenĘ Wymiany
lub Modernizacji
Oświetlenia

Jeżeli chcesz wymienić częściowo oświetlenie w obiekcie lub np. sam materiał na abażurach również trafiłeś w dobre miejsce. Chętnie wycenimy i zaproponujemy optymalne rozwiązanie, aby odświeżyć Państwa przestrzeń. Często modernizacje odbywają się etapami w zależności od potrzeb lub piętrami w hotelu lub obiekcie.

5.

Profesjonalne
Doradztwo

Z naszym doświadczeniem i wiedzą służymy profesjonalnym doradztwem, aby Państwa oświetlenie było nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i nowoczesne.

6.

PROTOTYPY / MOCKUP /
POMIESZCZENIE WZORCOWE

Przy dużych realizacjach hotelowych wykonujemy oświetlenie do pokoju wzorcowego w pojedynczych ilościach. Jeżeli jednak potrzebujesz jedynie kilka lamp np. do lobby, na korytarz, na recepcje lub do restauracji również uzyskasz od nas fachową pomoc.

Ostatnie realizacje

Czasami nawet niewielka zmiana w oświetleniu potrafi znacząco wpłynąć na atmosferę i estetykę przestrzeni. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług, by wspólnie stworzyć oświetlenie, które zachwyci Państwa gości.

Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów i przedstawienia kompleksowej wyceny. Jestem gotowa do podjęcia się wyzwania stworzenia unikalnego oświetlenia dla Państwa obiektu.

Zapraszamy do współpracy właścicieli i osoby decyzyjne z hoteli, hosteli, restauracji, pubów, barów, obiektów użyteczności publicznej.

Jesteśmy producentem, więc to oczywiste, że jesteśmy najtańsi na rynku, ale nigdy nie rezygnujemy z dobrej jakości komponentów.

Natalia Kłysiewicz

Natalia Kłysiewicz / CEO Abastyle

Wypełnij krótki formularz. Czekamy na kontakt OD CIEBIE.